dnes je 2.4.2023

Input:

Elektronická evidence tržeb - další fáze startuje

21.11.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:29:49

Obsahem on-line semináře je ucelený pohled na problematiku evidence tržeb s cílem seznámit účastníky nejen se základními principy fungování a souvisejícími povinnostmi, ale také s novinkami, které jsou přijaty v souvislosti s rozšířením povinné evidence tržeb na zbylé podnikatele od 1.5.2020.

Kapitoly videa

Výběr z obsahu:

  • vymezení evidované tržby (formální náležitosti, rozhodný příjem), tržby vyloučené z evidování,
  • od kdy a jak začít evidovat tržby (termíny, postup před a po zahájení evidování tržeb),
  • podmínky a postup při evidování tržeb v novém zvláštním režimu,
  • řešení problémů, které mohou nastat (opravy, nefunkčnosti komunikačních prostředků apod.),
  • vybrané problémy z praxe (nepřímé zastoupení, pověření k evidování tržeb, evidence tržeb při podnikání v rámci společnosti bez právní osobnosti, problematika provozoven a další),
  • související výklady GFŘ a MF.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...