dnes je 20.7.2019
Input:

Kopie účtenky

13.7.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2018.13.20
Kopie účtenky

Marcela Srněnská

VYŠLO V ČÍSLE 13/2018

Jsme síť maloobchodních prodejen s povinností EET. Chtěla bych se zeptat, jak máme postupovat, když se na nás obrátí zákazník s žádostí o vystavení kopie účtenky. Jsme povinni kopii vystavit? Pokud ano, tak jaké náležitosti musí tato kopie obsahovat? Měl by i na kopii být uveden FIK?

Odpověď

Z pohledu zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb, ve znění pozdějších předpisů, je poplatník povinen dle ustanovení § 18